15 Haziran burç yorumlarında yıldızların favorisi tek bir burç olacak! Yoksa o burç siz misiniz? İşte kısmetinizdekiler….

KOÇ :KENDİNİZDEN DİĞER KİMSEYE GÜVENMEYECEKSİNİZ

Bu çarşamba günü kendinizden öteki kimseye güvenmeyeceksiniz. Bu türlü davranmanız için değerli bir neden olmamasına karşın içgüdülerinize güveneceksiniz.

Gerçekten konuşmamanız gereken vakitlerde konuşmanız ve kolay kolay yanlış yorumlanabilecek kimi yorumlar yapmanız işleri daha da kötüleştirebilir.

BOĞA : GÖZLERİNİZ AÇILACAK

Mevcut eğilim, bir müddettir burnunuzun tabanında olan bir şeyle ilgili gözlerinizi açacak.

Aklınıza çabucak aldatılmaya ilgili bir şey geliyor olabilir lakin bunun aslında olumlu bir çağrışımı da olabilir. Tahminen de aileden biri hoş bir sürpriz hazırlıyor ya da yakında bir duyuru yapacak.

İKİZLER : DEĞERLİ BİR OLAYA ŞAHİT OLACAKSINIZ

İş yerinde değerli bir olaya şahit olacaksınız, fakat yalnızca bir şahit olarak kalmanız yahut aksiyona katılmanız sizin kararınız.

Katılmanız beklenmiyor lakin bu, prestijiniz için düzgün görünebilir. Ayrıyeten, sizinle birebir cinsiyetten beşerlerle irtibat kurarken daha tesirli olduğunuzu fark edebilirsiniz.

YENGEÇ :ÇARŞAMBA GÜNÜ YILDIZLARIN FAVORİSİ SİZ OLACAKSINIZ

Yengeçler için âlâ haberler var! Bu çarşamba yıldızların favorisi olacaksınız, bu da tüm büyük telaşların muhtemelen sizi geçip diğerini rahatsız edeceği manasına geliyor.

İster alışverişe ister spaya giderek kendinizi şımartabileceğiniz bir gün bu çarşamba. Partneriniz de benzeri biçimde huzurlu bir gün geçirmiyorsa, kendinizi biraz hatalı hissedebilirsiniz.

ASLAN : BUGÜN ÇOK İSTEKSİZSİNİZ

Bu çarşamba gününe büsbütün dinlenmiş olarak başlayıp tıpkı durumda bitirmeniz muhtemeldir. Bunun nedeni gün içinde sizden fazla talep olmaması yahut parmağınızı dahi kıpırdatma konusundaki isteksizliğiniz olabilir.

Ancak dikkatli olun, sonuçları güzel olmayabileceği için birinci bakışta kıymetsiz görünebilecek hiçbir şeyi ihmal etmeyin.

BAŞAK : İŞTEN BİR SAAT MÜSAADE ALACAKSINIZ

Bir tıp profesyonel işbirliği bugün başlayacak ve muvaffakiyet bahtı konusunda kesinlikle ikna olmasanız da çok ilgili olacaksınız.

Bir arkadaşınız öğlenden sonra yardıma gereksinim duyabilir ve hatta büsbütün beklenmedik bir halde muhtaçlıklarını karşılamak için işten bir saat müsaade almanız gerekebilir.

TERAZİ : BEKLENMEDİK DERECE DE UYUMLU DAVRANIŞLARA GİRECEKSİNİZ

Bu çarşamba çok uyumlu bir davranış sergileyecek ve herkesle arkadaş olmaya çalışacaksınız.

Dahası, sizinle hiç ilgisi olmayan mevzularda hakemlik ve sonra uzlaştırmacı olma ihtimaliniz yüksek. Bütün bunlar sizi biraz tatmin edecek olsa da sizi çok yoracak ve günün sonuna kadar bunu hakikaten fark etmeyeceksiniz.

AKREP : HARCAMALARI KISITLAMANIZ GEREKİYOR

Şimdilik harcamaya son vermek isteyebilirsiniz zira son zamanlardaki harcamalarınızda çok sorumlu davranmadığınız anlaşılıyor.

Ailenizin önünde en yeterli formda görünmek isteseniz de bu alışkanlığınız gurur duyduğunuz bir şey değil ve muhakkak bunu saklamaya çalışacaksınız. Yakalanırsanız, numara yapmaya çalışmayın, aksi takdirde işleri daha da makus bir duruma evrilir.

YAY : PARTNERİNİZİN SABRINI TAŞIRMAMAYA DİKKAT ETMELİSİNİZ

Davranışınızın bugün epeyce varsayım edilebilir olacağını bilmekten çok memnun olmayacaksınız, zira tahminen de dürtülerinizin daha evvel sergilemiş olduğunuz davranış modelini ele vermesine müsaade veriyorsunuz.

Partneriniz size karşı çok ilgili olacaktır, fakat onu çok fazla zorlarsanız sabrını kolay kolay kaybedebilir.

OĞLAK : BEKLEMEK TALİHİNİZİ AZALTIYOR

Profesyonel bir efor ile devam edebilmek için yıldızların hizalanmasını bekliyorsunuz ancak o denli görünüyor ki, ne kadar çok beklerseniz, yapmak istediğiniz şey için o kadar az talihiniz olacak.

Sorunları kendi elinize almanın ve aklınıza birinci gelen fikri denemenin vakti gelmiş olabilir. Zati uzun bir deneme yanılma süreci sizi bekliyor olacak.

KOVA : GARİP DAVRANIŞLARA GİRECEKSİNİZ

Mevcut eğilim, sizi kısıtlamalardan kurtulmaya teşvik edecek ve muhtemelen dürtülerinizi epeyce garip biçimlerde harekete geçireceksiniz.

Saygılı olmaya devam ederken, toplantıları ve öbür vaatleri iptal etmekte ve heyecanlı faaliyetlere devam etmekte sorun yaşamayacaksınız. Kendinizi eğlendirmek bugün öncelikli sorununuz olacak.

BALIK : FARKLI BİR GÜN BAŞLIYOR

Kimsenin geçmişte yaptıklarının yanına kâr kalmasına müsaade vermeyeceğiniz farklı bir gün.

Kolayca düzeltilebilecek küçük yanılgılar konusunda titizsiniz ve daha büyük bir arkadaş ortamında bile bunu belirtmekten çekinmeyeceksiniz. Aşk hayatınıza gelirsek, partnerinizle biraz daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.