ATV Ben Bu Cihana Sığmazam 1. kısım izle

Ben Bu Cihana Sığmazam isimli dizinin ekranlara geleceği gün geldi çattı. ATv’nin argümanlı dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam birinci kısmı ile izleyicilerin beğenisine sunulacak. Başrol oyuncusu olarak Oktay Kaynarca’nın yer aldığı, Ebru Özkan ve pelin Akıl üzere birbirinden deneyimli ve başarılı oyuncunun yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde neler olacağı herkes tarafından merakla bekleniyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 1. KISIM ÖZETİ

15 sene evvel meyyit olarak gösterilen ve Özbekistan’a giderek Temur Turan ismiyle orada kendisine yeni bir hayat kuran Cezayir Türk (Oktay Kaynarca), kızının kaçırılmasından ötürü İstanbul’a geri dönmek zorunda kalmaktadır.

Ben Bu Cihana Sığmazam TEK KESİM İZLE!

Aksiyon ve macera seven dizi izleyicilerinin merakla ve heyecanla beklediği dizide öne çıkan aile bağları ve tutkulu aşklar da drama severler tarafından izlenecek diziler ortasında yer alıyor.

Proje tasarım ve genel öyküsünü Oktay Kaynarca ve Onur Tan’ın yaptığı dizinin senaryosunu ise Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş kaleme alacak.

Dizinin direktör koltuğunda ise Onur Tan’ın oturduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin çekimleri sürat kesmeden devam ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*