Beşiktaş, yeni dönem hazırlıklarının İstanbul etabını tamamladı

Beşiktaş, yeni dönem hazırlıklarının İstanbul etabını bu sabah TFF Riva Hasan Doğan Ulusal Grup Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yaptığı idmanla tamamladı. Beşiktaş’a imza atan Cenk Tosun, birinci kere ekiple birlikte çalıştı.

2022-2023 döneminin hazırlıklarına tüm süratiyle devam eden Beşiktaş, yeni dönem hazırlıklarının İstanbul etabını bu sabah TFF Riva Hasan Doğan Ulusal Grup Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yaptığı idmanla tamamladı.

Teknik Yönetici Valerien Ismael’in idaresinde yapılan idman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Isınma koşuları, istasyon koşuları ve stretching çalışmalarıyla başlayan antrenman taktik çalışmayla tamamlandı.

CENK TOSUN BİRİNCİ KEZ

Everton ile kontratı bittikten sonra tekrar Beşiktaş forması giyecek olan Cenk Tosun, ekiple birinci çalışmasına çıkarken, TFF ve UEFA ile Bağlardan Sorumlu Futbol A.Ş. İdare Heyeti Üyesi Kemal Erdoğan’ın da izlediği antrenman, yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Öte yandan Teknik Yönetici Valerien Ismael ile futbolcular, idman sonrası bir ortaya geldikleri A Ulusal Futbol Ekibi Teknik Yöneticisi ve Beşiktaş’ın eski futbolcusu Stefan Kuntz ile bir müddet sohbet etti.

Yarını müsaadeli geçirecek olan siyah-beyazlılar, yurt dışındaki kamp çalışmalarının birinci etabını gerçekleştirmek üzere 5 Temmuz Salı günü saat 12.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan özel bir uçakla Avusturya’nın Salzburg kentine gidecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*