BİM Aktüel Kataloğunda Sürpriz İndirimler! A101 İndirimlerine İnat BİM Cuma İndirimlerinde Bakın Ne Yaptı?

Zincir marketler bu hafta daha başlamadan yapacakları indirimleri içeren aktüel indirimler kataloğlarını tek tek yayınlamaya başladı. Yaz döneminin gelmesi ile kimi zincir market yazlıkçıları, kimi kampçıları kimi de deniz ve kıyı olmazsa olmaz diyenleri maksat alıyor. Zincir marketler ‘marketlerine gelen müşterilerin bir ve ya bir kaç gereksinimini hedeflemiyor’ markete giren her gereksinimini birden bir yerden alsın diyor ve bir çok eseri en uygun fiyata indirimli eser raflarına yerleştiriyor.

BİM AKTÜEL İNDİRİM KATALOĞUNDA A101 İNDİRİMLERİNE İNAT BAKIN NE YAPTI?

BİM zincir marketleri 10 Haziran aktüel indirim kataloğu ile A101, 9 Haziran Perşembe indirimli eserler kataloğuna inat yaz kamp eserlerinde indirim yaptı. A101 zincir marketler perşembe indirimlerinin duyurulduğu aktüel indirim kataloğunu yayınladı. A101’in toplumsal medya hesaplarından paylaştığı indirim kataloğunda 3 sayfa deniz ve kıyı dönemini açmak isteyenler için yapılan indirimler yer alıyor. Yaz indirimlerinin yer aldığı kataloğda bir çok kalemde hatırı sayılır indirimler yaıldığını gören BİM zincir marketleri 10 Haziran cuma günü başlayacak indirimlerin duyurulduğu kataloğda kamp yapmak isteyenleri gaye aldı.

ÇADIRDAN, KAMP SANDALYELERİNE TERMOSLARDAN HAMAKLARA BİR ÇOK ESER BİM AKTÜEL KATALOĞUNDA

BİM zincir marketleri cuma indirimlerine kamp materyallerini ekledi. Yazın tadını kamp yaparak geçirmek isteyenlerin her türlü muhtaçlığının düşünüldüğü kataloğda kamp çadırından kampçı yemek pişirme setine, Çadır lambalarından sinek öldürücülere, kapçı baltasından zirve lambasına termos çeşitlerinden cibinlikli hamaklara, katlanır su damacanalarından kampçı kaşık, çatal ve bıçak setine, kamp sandalyesi çeşitlerinden kamp şemsiyelerine kadar pek çok eser yer aldı.

İŞTE BİM AKTÜEL İNDİRİM KATALOĞUNDA YER ALAN BİR ÇOK İNDİRİMLİ ESER KATALOĞUBİM 10 Haziran cuma indirimlerinde tatile çıkacak olanlar için 3 uzunluk valiz yer alıyor . aktüel indirim kataloğunda büyük uzunluk valizin fiyatı 399, orta uzunluk valizin fiyatı ise 299 lira küçük uzunluk valizin fiyatı da 199 lira olarak belirtiliyor.

Ayrıyeten yazın örgü örmek isteyenler içinde pek çok çeşit ip eserlerini de BİM zincir marketleri aktüel indirim kataloğunda yer alıyor.BİM indirimli eserleri ortasında yer alan televizyon çeşitleri de dikkat çekerken A101 perşembe indirimde 3 model televizyon eseri yer almıştı.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*