İngiltere’nin en çok izlenen müsabakasında kriz çıktı: Türk oyuncu hile yapmakla suçlanıyor

İngiltere’nin en çok izlenen yarış programı Aşk Adası’nda (Love Island) Türk oyuncu Ekin Su krizi çıktı.

İngiltere’de yayınlanan ve bir fenomen haline gelen Aşk Adası’nda Türk oyuncu Ekin Su tekrar gündem oldu. Programa katılan Ekin Su Cülcüloğlu, daha evvel gerçek aşkı aradığını ve kendisini en çok etkileyen şeyin zekâ olduğunu belirtmişti.

Daha evvel sık sık adada yaşadığı flörtlerle gündeme gelen Ekin Su’nun, gösterisi kazanmak için öbür bir yarışmacıyla bağlantı kurduğu ve ikilinin saklı bir mutabakat yaptığı argüman edildi. Su, 27 yaşındaki oyuncu James Price ile müsabakayı kazanmak için plan kurmakla suçlandı.

Ekin-Su’nun, Price’a yarışın başında 2019 kazananları Kem Çetinay ve Amber Davies’e “gibi davran” dediği de argüman edildi.

İkiliye ilişkin olduğu sav edilen iletiler Twitter’da sızdırıldı. Teze nazaran, Price yarıştan evvel Ekin Su’ya bildiri atarak “Gerçekten kazanabileceğimizi düşün” diyor ve Ekin-Su, “Yapacağız bebeğim” diye karşılık veriyor.

Ekin Su’nun birinci randevusu 22 yaşındaki Liam Llewellyn ile olmuştu. Lakin randevuları Liam’ın flörtleştiği Gemma’nın reaksiyonuyla karşılanmıştı.

Aşk Adası, daha evvel çok sefer müstehcen imgelerle gündeme gelmişti. Aşk, entrika ve cinselliğin eksik olmadığı ada kapalı kapılar arkasında gerçekleşen olaylarla da çok konuşuluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*