Müge Anlı yokken Esra Ceyhan Vardı! Ünlü sunucunun kızı artık hoşluk abidesi oldu

Esra Ceyhan ile A’dan Z’y programını sunan ve devrin en çok izlenen sunucu Esra Ceyhan, uzun yıllardır ekran uzaktaydı. Yaptığı programlarla şu anki sisteme yer uyduran Ceyhan, gündüz jenerasyonu programlarının baş mimarı olarak anılıyor. Onun akabinde ise Müge Anlı, Esra Erol üzere isimler ekranlarda uzunluk göstermeye başladı. Şu an 53 yaşında olan hoş sunucu bakın ne halde? Kızı ise görenlerin ağzını açıkta bırakıyor.

DÖNEMİN MÜGE ANLI’SIYDI

Türkiye’nin klasikleri ortasında giren Esra Ceyhan, sunduğu program ile bir vakitler reyting rekorları kıran isimler ortasındaydı. Günümüz programların birinci temsilcisi pozisyonunda olan Esra Ceyhan, şu an ailesi ile bir arada kameralardan uzak bir hayat yaşıyor.

Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan sunucu artık ki hali ile konuşulmaya başlandı. 53 yaşındaki sunucunun 16 yaşında bir de kızı var. Kızını görenler ise şaşkınlığını gizleyemiyor.

ŞİMDİ EKRANLARDAN UZAK BİR HAYAT YAŞIYOR

Esra Erol, Müge Anlı üzere isimlerin şimdi piyasada olmadığı günlerde televizyonlarda fırtına üzere estiren Esra Ceyhan, yerini bu iki isme vardı. İşlediği bahisler ve değişik konuklarıyla isminden sıkça kelam ettiren Ceyhan’ın yerine tıpkı formatın devamı niteliğinde Esra Erol’da ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programları ekranlarda yerini aldı. Ceyhan artık ise ekranlardan uzak bir hayat sürdürüyor.

SOSYAL MEDYA HESABINI ETKİN KULLANIYOR

Ailesi ile özel anlarını bazen toplumsal medya hesabından yayınlayan Ceyhan’ın kızı da dikkat çekiyor. Büyüyen kızını görenler Ceyhan’ın kızını kendisine benzetiyor. Kızının 16 yaş doğum günü kutlamasını toplumsal medya hesabından yayınlayan Ceyhan’ın yaşına karşın hoşluğunu muhafazası da takipçileri tarafından tam not aldı.

KIZININ DOĞUM GÜNÜN TAKİPÇİLERİ İLE PAYLAŞTI

Esra Ceyhan kızının doğrum günü kutlamasını ise şu sözlerle paylaşmıştı:

“Ceyhan paylaşımına ‘Dün Ayşe’min doğum gününü kutladık. Allah’ıma şükür… Hep söylerim; hamileliğimden bu yana ettiğiniz dualar, gönderdiğiniz sevgiler, paylaştığınız kusursuz temenniler için sizlere hep gönül borcum var, sağ olun, var olun.”

ESRA CEYHAN’IN ARTIK Kİ HALİ BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Kızı Ayşe’nin yaş günün ailesi ile birlikte kutlayan Esra Ceyhan’ın artık ki hali de gözlerden kaçmadı. Geçen yıllara karşın hala zarafetini kutlayan Ceyhan, sevenleri tarafından da beğeni yağmuruna tutuldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*