Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (18 Temmuz…

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (18 Temmuz...
Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (18 Temmuz...

Paylaş

Ağrı çekiyorum

29 yaşında, 3 yıllık evliyim. Doğumdan sonra eşimle ilişkiye giremiyorum. İlişkiye girdiğim zaman vajinamda çok ağrı oluyor. Nasıl düzelebilirim?

CEVAP

Sevgili okurum, jinekolojik bir sorun yoksa, ağrılarına çözüm buluruz. Üzülmeyin, yatak mutluluğunuz bozulmasın.

Orgazm olamıyor

Kız arkadaşım bakire. Sürtünme yoluyla cinsel ilişkiye giriyoruz. Kız arkadaşım ilişkiden zevk almasına rağmen orgazm olamıyor. Bundan çok rahatsız oluyoruz. Bunun bir tedavisi var mı?

CEVAP

Değerli okurum, orgazm için kadına güvenli ortam gerekir. Bu tür ilişkiler evliliği olumsuz etkiliyor. Özellikle kadınlar vajinal orgazma geçemiyorlar. Onun dışında uzaktan kumandayla yapabileceğimiz bir şey yok. Psikolojik sınırları zorladığınız kanısındayım.

Paylaş

İlaçla büyür mü?

25 yaşındayım ve nişanlıyım. Penisim 16 santim, küçük geliyor. Eşimi tatmin edemezsem diye düşünüyorum. Reklamını gördüğüm ilaçlardan alsam büyür mü?

CEVAP

Değerli okurum, cinsel organının boyu idealdir. Anatomi kitabına göre 1 santim de uzundur. Penisin içindeki süngersi dokular tamamen oluşmuş. Makineyle, pompayla, ilaçlarla, pomatlarla ve de başka şeylerle büyümez. Sadece cebindeki birikim küçülür.

Kan gelmedi

24 yaşında kızım. Bir yıl önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdik. Benden kahverengi leke geldi ama kan gelmedi. Sonra birkaç defa ilişkiye girdik ama kan yoktu. Sizce kızlığım bozulmuş mudur?

CEVAP

Bozulmadı sevgili okurum, kızlık zarın esnekti. Gelen o leke de içeriden, rahimden geldi. Sana bir zararı yok.

Paylaş

Yeterli mi?

Penisim 13 santim. Cinsel ilişkiye girersem sorun yaşar mıyım? Cinsel organımın boyu yeterli mi? Penisi büyüten kremler var, yarar sağlar mı? Yan etkileri var mı?

CEVAP

Değerli okurum, cinsel organını büyütmeye ihtiyacın yok. Normaldir. Haftada 1-2 kez mastürbasyon yaparsın. Ufak santimlerle uğraşma.

Hemen boşalıyorum

29 yaşındayım, hiç ilişkim olmadı. Erotik filmler izleyince hemen boşalıyorum. Bu erken boşalma belirtisi mi?

CEVAP

Değerli okurum, boşalma oluyorsa bu heyecandan kaynaklanıyordur ve seni erken boşalmaya götürür. Ama kadınla ilişkiye girme yaşın geçmek üzere. İleride acemilik çekersin. Normal cinsel hayata adapte olamaz, uyum sağlayamazsın. Öncelikli sıran bu ilişkileri gerçekleştirmen. İleride erken boşalma durumu tedavi edilir.

Paylaş

İsteğim çok arttı

18 yaşındayım. Şimdiye kadar biriyle birlikte olmadım. İsteğim çok arttı. Günde 1 kere mastürbasyon yapıyorum. Sizce ileride zarar görür müyüm? Bir de penisimin boyu 15 santim. Sizce ideal mi?

CEVAP

Okurum, her şey yolunda. Otur önüne konan yemeği ye, şimdilik o yemeğe sos karıştırma. Zamanla hayatın o sosu yemekle geçecek. Bu yaşta da bedenini ve ruhunu o sosa alıştırma. Sonra mide fesadına uğrarsın. Yaş 20’yi bekle.

Tatmin olmuyorum

23 yaşında kızım. Sevgilim benden çok büyük. Cinsel yönden tatmin olmuyorum. Sevgilimi de bırakmak istemiyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Kızım, yolunu zaten çizmişsin, çıkmaz bir sokağa girmişsin. Giyim, kuşam, donat kendini. Ya sonrası? Bu adam senin önüne bir fatura koyarsa. Ya bu ilişkiyi anacığın da duyarsa? Aman yavrum ikili oynama.

Paylaş

Kadınlar benden kaçıyor

35 yaşındayım. Penisim 12 santim. Kadınların benden kaçtığını hissediyorum. Penis büyütücüyü tavsiye eder misiniz?

CEVAP

Değerli okurum, ilaca gerek yok. Penisin normal. Bekarsan hemen evlen. Çünkü tam çocuk yapma zamanı.

Gebelik ihtimali var mı?

18 yaşında kızım. Sevgilim de 19 yaşında. Geçenlerde birlikte olduk. Ama prezervatif kullanmadı. Hamile kalma ihtimalim var mı?

CEVAP

Sevgili okurum, gebe kalırsın tabii. Hem kendinin hem ailenin yapısını düşün. Hayatın başındasın. Parolan: Sağlam adım, sağlam yol. Çünkü ayağın kayar.

Paylaş

Kız çok sinirlendi

19 yaşındayım. Kız arkadaşımla birlikte olmak istedik ama benim küçük kalkmadı. Kız arkadaşım sinirlendi. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, ufaklık heyecandan, korkudan sindi. Genellikle ilk ilişkilerde böyledir. Zorlamasaydınız, o yolunu bulurdu. Hiçbir şeyin yok. Bu yollarda kendini harcama. Birçok şeyi de zamana bırak ve derslerine bak.

Hemen yumuşuyor

52 yaşındayım, 1 yıldır iktidarsızlık yaşıyorum. Penis yeterince sertleşmiyor, sertleşince hemen yumuşuyor. Ne yapmam gerekiyor? Ne olur bana bir yol gösterin.

CEVAP

Değerli okurum, geçmiş olsun. İktidarsızlığın nereden kaynaklandığını anlamak gerekir. Damar sistemi mi, sinir sistemi mi sorun çıkarıyor? Yoksa sorun psikolojik mi? Önce teşhis lazım. Tedavi teşhise göre değişir. Tıbbın son gelişmeleriyle ailenin mutluluğuna büyük pencereler açıldı. Erkeğe güç, kadına da mutluluk yolları açık. Bu da ailenin çatlayan duvarına betonarme bir katkıdır.

BÖYLE SORU YOK!

Paylaş

BÖYLE SORU YOK!

Karım beni aldatır mı?

33 yaşında, 2 yıllık evliyim. Penisim 11 santim. Karım orgazm olmuyor. Beni aldatacağını düşünmekten gözüme uyku girmiyor. Ne yapacağım?

CEVAP

Göz altları mor okurum. Penisi boyunu değiştirmenin tek yöntemi ameliyat. Onunla da ancak 2-3 santim. Anlayacağın fark yaratmayacak. Fark yaratacak şey; eşine yaklaşımını değiştirmek. Onu heyecanlandırmak, cinsel yaşama canlılık katmaktır. Kadının orgazmı, penis boyutuna bağlı değildir. Kadın, kocasınınki küçük diye boşanacak. Mahkemede kadınlardan bir jüri kurulacak. Adam perdenin arkasına geçecek. Organını gösterecek, jüri karar verecek. Adam birini bulmuş, yalvar yakar olmuş. “Kimse görmeyecek, yuvam yıkılmasın” deyince, adamın aklına yatmış. Okurlarım, küçüktür, büyüktür, eğridir ancak bu işlerin mantığı çürüktür.

GÜNÜN SORULARI

Paylaş

GÜNÜN SORULARI

İlaç işe yarar mı?

23 yaşındayım. Sevgilim iş cinselliğe gelince, isteğinin olmadığını söylüyor. İnternete baktım, istek uyandırıcı ilaçlar var. Bu tür ilaçlara güvenilir mi? Bu konuda öneriniz var mı?

CEVAP

Okurum, böyle bir ilacın varlığını bilmiyorum. Çünkü tıp literatüründe böyle bir ilaç yok. Olanlar zaten tehlikeli ve zararlı. Keşke bir ilaç ile sorun çözülseydi. Dünyada mutsuz kadın kalmazdı. Son verdiğim cümleyi bir parola gibi algıla. Bu parola senin aklına bir geçit verecek. Reklamlara inanırsan kapıda kalacaksın. Bilime inanırsan yola devam edeceksin. O yol aydınlık ve sağlık ve mutluluk, bilimsel yoldur.

Paylaş

Kadınlar beni istemedi

Sorunum cinsel organımın çok büyük olması. Kimse benimle ilişkiye girmek istemiyor. Geneleve gittim. Oradaki kadınlar bile beni istemedi. Haydar Hocam ruh halim çok bozuk, ne olur bana yol gösterin.

CEVAP

Vah benim tasalı yavrum, sen bu kadınlarla hayalinde mi yoksa rüyalarında mı cinsel ilişkiye giriyorsun? Böylece atıp atıp şişiriyorsun. Ama bence söylediklerine kendin de inanmıyorsun. Sözlü mastürbasyon yapıyorsun. Zaten senin psikolojin bozulmuş. Eee! Öyle bir psikolojiden çıkar ancak böyle bir oyun. Ne istediğini anlayamadım. Atsan atılmaz, satsan satılmaz. Kimse dönüp bakmaz. Ne diyeyim yiğidim, iradeli kullan, yalan dolanla kimse bir yere varamaz.

GÜNÜN SÖZÜ

Sevgi beynimizin tacı yüreğimizin ilacıdır. H.D.

haydar dümen cinsellik soru cevap

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*