Shiba Inu Şoke Etti: SHIB İnanılmaz Yükseliyor!

Shiba Inu (SHIB) yatırımcıları şok ediyor. Saatler içinde günlük bazda %44’ün üzerinde artış kaydeden SHIB, fiyattan bir sıfırı attı.

Shiba Inu pompa yaptı, yatırımcıları şaşkın!

Shiba Inu (SHIB), son birkaç saat içinde önemli bir ralli kaydetti. SHIB, kripto dünyasına toz içinde kalmanın havasında olmadığını gösterdi. Shiba Inu’daki büyük ralli, yatırımcıların meme coin’in yükselmeye devam edeceğine dair umutlarını koruduğunu gösterdi. Bu nedenle kripto para biriminin fiyatından bir sıfırı kaldırmasına yardımcı oldu.

Shiba Inu, son beş saatte %44’ün üzerinde artış kaydetti. Dolayısıyla bu artışla 0,000008 dolardan 0,000011157 dolara çıktı. Bu nefes kesen ralli SHIB’i bugün en çok kazananlar arasına yerleştirdi. Kripto para birimi veri platformu CoinMarketCap, Shiba Inu’nun son 24 saat içinde %44,53 arttığını gösteriyor. Çünkü kripto paranın fiyatı şu anda 0,000011157 dolar civarında bulunuyor.

Shiba Inu fiyatı 1 günlük grafik / Kaynak: CoinMarketCap

SHIB, 20 Haziran’da 0,00000802 dolardan işlem görüyordu. Şu anda fiyattan sıfırı kaldırarak 0,00001 doların üzerinde işlem görüyor. Shiba Inu’nun muazzam büyümesi, geçen gün proje hakkında önemli bir açıklama yapılmadığı için birçok kişi için şok edici olabilir. İlginç bir şekilde, bu her zaman Shiba Inu’nun sürprizi olmuştur. Çünkü kripto para birimi genellikle önceden haber vermeksizin muazzam rallilere girer.

CoinMarketCap verilerine göre Shiba Inu, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,000000000056366 dolardan bu yana %18.683.402 arttı. Shiba Inu (SHIB)’in olağanüstü fiyat toparlanması, kripto paranın TRX’i geçerek 13. sırayı almasına yardımcı oldu. Shiba piyasa değeri 6,310 milyar dolar iken Tron’un piyasa değeri 6,108 milyar dolar.

Balina birikimi ve ShibBurn pompası mı?

Bu arada, SHIB’in önceki dalgalanmasının aksine, mevcut fiyat artışının farklı hususlardan destek almış olması muhtemel. Sürekli balina birikimi ve Shibarmy tarafından gerçekleştirilen yanma egzersizi, projenin meraklılarına verilen isim dahil olmak üzere birkaç faktöre atfedilir.

Kriptokoin.com’dan da takip ettiğiniz üzere, birkaç en büyük Ethereum balinası, milyonlarca kripto para birimini aralıklarla satın aldı. Bu şekilde SHIB’in büyük düşüşünden yararlandılar. Ayrıca geçen hafta, 4 trilyon SHIB tutan gizemli bir Ethereum balinası, holding’ine 130 milyar birim daha kripto para daha ekledi.

Ayrıca, resmi yanma portalı aracılığıyla büyük miktarda SHIB miktarı ölü cüzdana gitti. Bunun ardından dolaşımdaki toplam SHIB miktarı yavaş yavaş azaldı. Sadece dün, Shiba Inu topluluğu üyeleri, kripto para biriminin değerini daha da arttırmak için yanma portalı üzerinden 83 milyon SHIB yaktı. Uzmanlara göre bu meraklıların çabaları yavaş yavaş kriptonun değerindeki artışa yol açıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.