Ukrayna’dan Putin’in dublörü argümanı: Kulak farkını söyledi

Rusya ile Ukrayna ortasındaki savaş devam ederken Kiev idaresinden dikkat cazibeli bir argüman geldi… Ukrayna istihbaratı, Putin’in dublör kullandığını öne sürdü.

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Soçi’de ağırlamaya hazırlanan Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin ile ilgili dikkat cazibeli bir sav Ukrayna’dan geldi…

Ukrayna istihbarat kaynakları ve yetkilileri, Rusya Devlet Lideri Putin’in son devirde dublör kullanmış olabileceği savını ortaya attı. Tümgeneral Kirilo Budanov, katıldığı televizyon programında Putin’in imajının son periyotta değiştiğini söylerken, bunun sebebinin ise dublör kullanmak olduğunu lisana getirdi.

Geçen ay İran’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşen Putin’in dublör kullandığı tez edilmişti.

Budanov, Putin’in kulağının en büyük farkı işaret ettiğini söylerken, “Putin’in dublörlerinin farklı alışkanlıkları, davranışları ve uzunluğu var” dedi. Son periyotta Putin’in kamuoyunun karşısına çıktığında uzunluğunda ve kulağının biçiminde önemli değişiklikler olduğunu söylerken, “Fotoğraflara bakınca kulaklara dikkat etmek gerekiyor. Kulaklar parmak izi üzeredir ve her insanın kulağı biriciktir, taklit edilemez” dedi.

Putin’in dublörlerinin farklı uzunluklarda olduğuna ve farklı alışkanlıkları olduğuna dikkat çeken Budanov geçen ay İran’ın başşehri Tahran’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Reisi ile görüşen Putin’in dublör kullandığını öne sürmüştü. Geçen ay Tahran’da çekilen manzaralarda Putin’in uçaktan inerken çekilmiş imajları paylaşım rekoru kırmış ve Putin’in ağır aksak yürümesi ve çabucak kameralardan uzaklaşması dikkat çekmişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*