Yemekteyiz programında büyük skandal! Zuhal Topal’a palavrası ortaya çıkınca rezil oldu “Bunu da demezsin”

Yemekteyiz programının sunucusu Zuhal Topal, bir müddettir ekranlardan uzak kalmayı tercih etmiş ve kendini tatile atmıştı. Tatilden yaptığı paylaşımlarla mest eden Zuhal Topal, karşılaştığı olay karşısında şok oldu. Yemekteyiz yarışının son kısmında yarışmacıların ortasında yaşanan gerginlik ve masada birbirleri hakkında dedikleri palavralar izleyenlerin ağzını açık bıraktı. Bakın hem toplumsal medyanın hem de magazin dünyasına bomba üzere düşen son kısımda neler yaşanmış…

ZUHAL TOPAL KÜPLERE BİNDİ

Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapan hoş oyuncu Zuhal Topal, yaşadıkları karşısında şok geçirmeye devam ediyor. Hem eğlenceli hem de gergin anlara şahit olduğumuz Yemekteyiz programının son kısmında yaşananlar gündeme bomba üzere düştü. Zuhal Topal huduttan çıldırdı.

HALAYLA DAVULLA BAŞLAMIŞTI

Programa halaylı davullu başlayan ünlü sunucu Zuhal Topal, yarışmacılarla eğlenceli anları herkesin dikkatini çekmişti. Hatta yarışmacılara latife yapan Zuhal Topal, “Korkmayın yahu burada Zuhal Ablanız var” demişti.

HERKESİN AĞZI AÇIK KALDI

Son kısmında yarışmacının menüsü için yaptığı Adana kebabının yanına soğan salata yapan yarışmacı öbür yarışmacısından gelen tenkide sert biçimde yanıt vermiş ve dediği palavrayla herkesi şok etmişti.

BÖYLE PALAVRA OLMAZ

“Buna puan vermeyeceğim” diyen yarışmacıya “Yeme o zaman” diye karşılık veren yarışmacı Zuhal Topal’a yayık ayran içirmeye çalıştı. Bu hareketin üzerine Zuhal Topal yarışmacıyı yerden yere vurdu.

Her kısmı farklı bir olay olan Yemekteyiz programında kebap yapan yarışmacı, “Kebabın hası burada, ne işin var orada burada…” diyerek herekesi güldürmüştü. Toplumsal medyada gündem olan bu olayın yankıları gitgide artmakta.

ZUHAL TOPAL KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Son vakitlerde müsabaka programlarıyla ön planda olan Zuhal Topal, mesleğinde birçok adım atmıştır. Oyunculukla başladığı ekran macerasını sunuculukla devam ettiren Zuhal Topal, 23 Eylül 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Zuhal Topal, Üniversite imtihanlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari kısmını ve tıpkı vakitte yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro kısmını kazandı. Ancak tercihini küçük yaşlardan bu yana ilgi duyduğu tiyatrodan yana kullandı. 1995 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro kısmında okumaya başladı.

1996 yılında özel bir tiyatroda iki farklı çocuk oyununda başrol oynadı. 1997 yılında Müjdat Gezen ile birlikte Kanal D televizyonunda sunuculuk yaptı. 1997 yılında konservatuarın son sınıfında iken “Sevda Kondu” isimli dizide Erdal Özyağcılar’ın kızı rolünde oynadı.

Zuhal Topal bir çok reklam sineması ve çeşitli tertiplerde yer aldı, birçok tv dizisinde, reklam sinemasında, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı. Zuhal Topal, 2003 yılında başrollerini İnci Türkay ve Şahap Sayılgan’ın oynadığı Sihirli Annem dizisinde Suzan karakteri ile tanındı. 2004 yılında Halide Edip Adıvar’ın kitabından uyarlanan Yol Palas Cinayeti sinemasında Sacide karakterini canlandırdı.

2006- 2009 yılları ortasında senaristi Gani Müjde olan Sinem Kobal, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim, Cansu Demirci, Gökhan Keser, Parla Şenol, Serkan Şenalp, Defne Joy Foster, üzere oyuncuların rol aldığı “Selena” isimli dizide Zuhal Topal, “Fitnat Korkmaz” isminde berbat bir müdireyi oynadı.

2007 yılında Show TV’de yayınlanan yarış programı “Şarkı Söylemek Lazım” 1. Döneminde yarışmacı olarak katıldı koçluğunu İlhan Şeşen yaptı ve birinci oldu. Müsabakanın heyet üyeleri Olcayto Ahmet Tuğsuz, Erol Büyükburç, Fuat Güner, İnci Çayırlı, Oray Eğin, Eyşan Özhim olurken öteki yarışmacılar ise; Hilal Özdemir – Hazım Körmükçü, Hakan Aysev – Serap Ezgü, Ferda Anıl Yarkın –Helin Avşar, Suat Suna – Irmak Ünal, Metin Arolat – Hande Subaşı, Işın Karaca – Vatan Şaşmaz,Burcu Güneş – Berke Hürcan, Yeliz Eker – Semih Saygıner, Linet – Erhan Yazıcıoğlu, Zeynep Dizdar –Yağmur Atacan, Mirkelam – Didem Uzel oldular.

2009 yılında Metin Akpınar’ın başrolünde oynadığı “Papatyam” isimli dizide rol aldı. 2009 – 2011 döneminde Ufuk Özkan, Rasim Öztekin, Fırat Tanış ,İlker Ayrık, Halit Akçatepe’nin başrollerini paylaştığı “Geniş Aile” isimli dizide rol aldı.

Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi, Sinema oyunculuğu ve sunuculuk yapmaktadır. 9 yıldır müzikçi ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlidir, Lina isminde bir kız çocuğu vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*