Yöneticiler ve Emre Belözoğlu Erol Bulut için karşı karşıya geldi

Yöneticiler ve Emre Belözoğlu Erol Bulut için karşı karşıya geldi

Paylaş

Fenerbahçe’de akıbeti sürekli tartışma halinde olan teknik direktörü Erol Bulut için kulüp içerisinde de anlaşmazlık hakim. Fanatik’teki habere göre, Ali Koç’un ekibindeki birçok yöneticinin Erol Bulut’la devam etmeme konusunda fikir belirttiği öğrenildi. Ancak bu fikirleri savuşturan isim Emre Belözoğlu oldu. Erol Bulut’un görevine devam etmesinde en önemli etken de Belözoğlu’nun fikri.

Paylaş

Yönetim kurulu dün haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Gündemin ana maddesi teknik direktör konusuydu. Yönetimin büyük bölümü, Gençlerbirliği yenilgisi sonrası zaten Erol Bulut’a karşı cephe almıştı. Ancak dünkü toplantıdan bir karar çıkmadığı kaydedildi.

Paylaş

Ali Koç, bu hafta sportif direktör Emre Belözoğlu ve teknik direktör Erol Bulut ile baş başa bir görüşme gerçekleştirecek. Başkan Koç, alınan kötü sonuçların ve birçok futbolcunun formunun düşmesinin nedenlerini soracak, ayrıca kalan 10 haftayla ilgili planlamayı isteyecek.

Paylaş

Belözoğlu ve Bulut, detaylı bir rapor hazırlayarak başkana sunacak. Ali Koç da kararını bu görüşme ve sunulacak raporu inceledikten sonra verecek.

Paylaş

Emre Belözoğlu’nun, her şeye rağmen Erol Bulut ile yola devam edilmesinden yana olduğu öğrenildi. Belözoğlu’nun, şu anda yapılacak bir değişimin kalan haftalar için takıma bir fayda sağlamayacağı yönündeki fikrinin değişmediği kaydedildi. Sarı-Lacivertliler’de Erol Bulut’un geleceği, bu hafta netlik kazanacak.

ali koç

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir